Způsob plateb

Za naše služby je možné platit některým z níže uvedených způsobů, který Vám nejlépe vyhovuje.

Možnost splátek

V naší autoškole můžete využít platbu na splátky. Tuto možnost jistě ocení zejména studenti. Plně si uvědomujeme, že cena autoškoly může být pro běžné studenty příliš vysoká a rádi bychom jim v tomto směru přístup k řidičskému oprávnění usnadnili. Výši splátek je možné po domluvě přizpůsobit individuálním potřebám.

Hotovostní platba

Platbu v hotovosti můžete provést za jakoukoliv naší službu v místě naší provozovny, nebo případně u jednotlivých učitelů. Vždy za platbu obdržíte účtenku s naším razítkem, podpisem, uvedením Vašeho jména, adresy, částkou a uvedením služby, za kterou platíte. (Při zahájení jste byli poučeni, že při výuce a výcviku je Vaší povinností mít při sobě vždy Váš doklad totožnosti a průkazku žáka. Je potřeba předložit je i při hotovostní platbě.)

Bezhotovostní platba

Za služby naší autoškoly (výcvik řidičů, kondiční a doplňovací výcvik, navrácení řidičských oprávnění nebo školení řidičů referentů) a služby akreditovaného školicího střediska řidičů(všechna vstupní a pravidelná školení profesní způsobilosti řidičů nebo školení na přání - ekonomická jízda, posouzení řidiče před nástupem a pod.) je možné provést platbu převodem z Vašeho účtu na náš účet u KB v Chebu ( číslo účtu: 207940331/0100 ). K identifikaci platby uveďte jako variabilní symbol evidenční číslo, které máte v levém spodním rohu průkazky na titulní straně nebo se na Vaše evidenční číslo zeptejte učitele. Je možné si za provedení služeb nechat vystavit fakturu a jako variabilní symbol pak uveďte číslo faktury. Za služby autodopravy a stěhování  je pak možné provést platbu převodem z Vašeho účtu na náš účet u KB v Chebu ( číslo účtu: 8816620217/0100 ).

čísla našich účtů:

služby autoškoly a akreditovaného školicího střediska uhraďte na účet: 207940331/0100

služby autodopravy uhraďte na účet: 8816620217/0100

Kontaktujte nás